Kremacje - ZakÅ?ad Pogrzebowy Omega
15527
page,page-id-15527,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

Kremacje

P

Telefon całodobowy

602 670 527

Skontaktuj się z nami. Telefon czynny jest przez całą dobę.

k

Kremacje

Zakład Omega świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe ponad 20 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz rekomendacje osób, którym pomogliśmy pozwalają traktować nas jako podmiot profesjonalny i godny zaufania.

Kremacja staje się coraz częściej praktykowaną formą pochówku w Polsce. Liczba ta rośnie z roku na rok. Wybór tego rodzaju pochówku jest podyktowany głównie ograniczoną liczbą nowych miejsc na cmentarzach. Ponadto pochówek z urną, która zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż trumna, to dobre rozwiązanie dla rodzin, które pragną, aby ich bliscy zmarli spoczywali we wspólnej mogile. Istotnym wydaje się również fakt, że tego rodzaju pochówek jest od 1963 roku uznawany przez Kościół Katolicki.

 

Obecnie wszystkie cmentarze komunalne we Wrocławiu oferują do wyboru szeroką gamę miejsc – od dochowania do istniejącego grobu, przez kolumbaria, po urnowe pola ziemne.

 

Ponadto ważne jest, że urnę można dochować do istniejącego grobu niezależnie od ilości czasu jaka upłynęła od ostatniego pochówku. Okres karencji w przypadku dochowanie trumny wynosi 20lat.

 

Zakład OMEGA od wielu lat zajmuje się organizacją kremacji. Stały kontakt z krematorium daje możliwość wyboru dowolnego, dogodnego dla Rodziny terminu kremacji. Całość usługi możemy wykonać na życzenie klienta nawet w jeden dzień.

Referencje

k

Zakład pogrzebowy

Zapoznaj się z naszym wachlarzem usług pogrzebowych

I4

Organizujemy wszelkie formalności. Ekshumacja zwłok lub prochów wraz z transportem w wyznaczone przez rodzinę miejsce.

I5

W naszej ofercie bogaty wybór trumien drewnianych oraz metalowych (w stylu amerykańskim).

I1

Odzież i akcesoria dla Zmarłego oraz Żałobników.

I3

 Dysponujemy prywatną salą umożliwiającą kameralne pożegnanie się ze Zmarłym członkiem rodziny.

I2

Oferujemy pomoc w utrzymaniu nagrobków dla osób, które nie mają możliwości robić tego osobiście.

I4

Dopełniamy wszelkich formalności dotyczących pogrzebów, ekshumacji, transportu zwłok oraz nadzorujemy składanie wniosku o wypłatę zasiłku pogrzebowego.

symbol2

Chcesz o coś zapytać, lub po prostu porozmawiać?

Stare Miasto

ul. Świętego Antoniego (siedziba przeniesiona)

Kozanów, Pilczyce

ul. Pilczycka 139 Wrocław
tel.: 71 35 35 313

602 670 527

Telefon całodobowy. Zapraszamy do kontaktu.