Śmierć bliskiej osoby - ZakÅ?ad Pogrzebowy Omega
15598
page,page-id-15598,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

Śmierć bliskiej osoby

P

Telefon całodobowy

602 670 527

Skontaktuj się z nami. Telefon czynny jest przez całą dobę.

k

Jakie czynności należy podjąć w przypadku śmierci bliskiej osoby?

Zakład Omega świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe ponad 20 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz rekomendacje osób, którym pomogliśmy pozwalają traktować nas jako podmiot profesjonalny i godny zaufania.

 

W tym celu najlepiej powiadomić lekarza rodzinnego lub wezwać karetkę pogotowia. Następnie należy skontaktować się z zakładem pogrzebowym i zlecić odebranie ciała Zmarłego.

 

Jeżeli zgon nastąpił w szpitalu, po wystawieniu karty zgonu ciało osoby zmarłej zostaje przeniesione do prosektorium. Rodzina upoważnia wybrany zakład pogrzebowy do odbioru zwłok i późniejszego przygotowania do pochówku.

 

Następnie należy pojawić się w zakładzie pogrzebowym, zabierając ze sobą kartę zgonu oraz dowód osobisty osoby zmarłej. Aby dopełnić formalności w ZUS niezbędne będzie również zaświadczenie o ubezpieczeniu zmarłego lub zlecającego pogrzeb (legitymacja emeryta, zaświadczenie z zakładu pracy itp.).

 

Formalności na cmentarzu obejmują wykupienie miejsca, bądź wyrażenie zgody na dochowanie do istniejącego już grobu (w przypadku tradycyjnego pochówku w trumnie, musi minąć dwadzieścia lat od poprzedniego pogrzebu, w przypadku urny nie występuje ograniczenie czasowe).

 

Wykaz dokumentów, jakie należy przedłożyć w celu otrzymania zasiłku pogrzebowego z ZUS znajdziecie Państwo z zakładce dokumenty. Przypominamy również, że zakład OMEGA ma możliwość dopełnienia formalności w Państwa imieniu, na podstawie upoważnienia podpisanego w biurze zakładu.

Referencje

k

Zakład pogrzebowy

Zapoznaj się z naszym wachlarzem usług pogrzebowych

I4

Organizujemy wszelkie formalności. Ekshumacja zwłok lub prochów wraz z transportem w wyznaczone przez rodzinę miejsce.

I5

W naszej ofercie bogaty wybór trumien drewnianych oraz metalowych (w stylu amerykańskim).

I1

Odzież i akcesoria dla Zmarłego oraz Żałobników.

I3

 Dysponujemy prywatną salą umożliwiającą kameralne pożegnanie się ze Zmarłym członkiem rodziny.

I2

Oferujemy pomoc w utrzymaniu nagrobków dla osób, które nie mają możliwości robić tego osobiście.

I4

Dopełniamy wszelkich formalności dotyczących pogrzebów, ekshumacji, transportu zwłok oraz nadzorujemy składanie wniosku o wypłatę zasiłku pogrzebowego.

symbol2

Chcesz o coś zapytać, lub po prostu porozmawiać?

Stare Miasto

ul. Świętego Antoniego (siedziba przeniesiona)

Kozanów, Pilczyce

ul. Pilczycka 139 Wrocław
tel.: 71 35 35 313

602 670 527

Telefon całodobowy. Zapraszamy do kontaktu.