Transport zwłok - ZakÅ?ad Pogrzebowy Omega
15537
page,page-id-15537,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

Transport zwłok

P

Telefon całodobowy

602 670 527

Skontaktuj się z nami. Telefon czynny jest przez całą dobę.

k

Międzynarodowy transport zwłok

Zakład Omega świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe ponad 20 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz rekomendacje osób, którym pomogliśmy pozwalają traktować nas jako podmiot profesjonalny i godny zaufania.

Zakład Usług Pogrzebowych OMEGA zajmujemy się profesjonalnie transportem zmarłych –zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Załatwiamy wszelkie formalności związane z transportem zagranicznym, w imieniu Klienta organizujemy dokumentację zagraniczną wraz z jej tłumaczeniem.

 

W chwili śmierci bliskiej osoby bardzo trudno zastanawiać się rodzinie nad sprawami organizacyjnymi transportu oraz samej ceremonii pogrzebowej. Jesteśmy właśnie po to, by pomóc Państwu w tej trudnej chwili.

 

Począwszy od pierwszego telefonicznego kontaktu z naszą firmą wraz z późniejszym zleceniem przewozu OMEGA przejmuje na siebie wszelkie obowiązki wynikające z usługą przewozu zmarłego do naszego kraju.

Transport osoby zmarłej może odbywać się za pośrednictwem wszelkich dostępnych środków komunikacji – począwszy od pojazdów samochodowych będących na wyposażeniu naszej firmy, jak również za pośrednictwem dróg powietrznych i morskich. W gestii klienta leży tylko zlecenie przewozu zmarłego wraz z podpisaniem odpowiedniego pełnomocnictwa. Po tym fakcie samodzielnie organizujemy cały proces przewiezienia ciała do kraju.

 

Wszelkie zapytania, oraz informacje dotyczące transportu międzynarodowego wykonywanego przez naszą firmę mogą być udzielone telefonicznie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę pod numerem telefonu (0048) 602 670 527.

Referencje

k

Zakład pogrzebowy

Zapoznaj się z naszym wachlarzem usług pogrzebowych

I4

Organizujemy wszelkie formalności. Ekshumacja zwłok lub prochów wraz z transportem w wyznaczone przez rodzinę miejsce.

I5

W naszej ofercie bogaty wybór trumien drewnianych oraz metalowych (w stylu amerykańskim).

I1

Odzież i akcesoria dla Zmarłego oraz Żałobników.

I3

 Dysponujemy prywatną salą umożliwiającą kameralne pożegnanie się ze Zmarłym członkiem rodziny.

I2

Oferujemy pomoc w utrzymaniu nagrobków dla osób, które nie mają możliwości robić tego osobiście.

I4

Dopełniamy wszelkich formalności dotyczących pogrzebów, ekshumacji, transportu zwłok oraz nadzorujemy składanie wniosku o wypłatę zasiłku pogrzebowego.

symbol2

Chcesz o coś zapytać, lub po prostu porozmawiać?

Stare Miasto

ul. Świętego Antoniego (siedziba przeniesiona)

Kozanów, Pilczyce

ul. Pilczycka 139 Wrocław
tel.: 71 35 35 313

602 670 527

Telefon całodobowy. Zapraszamy do kontaktu.